Sara Klok

Op weg naar Het Lagerhuis

V-Rede

De V-Rede is een korte speech van maximaal 150 seconden waarin de speechkandidaten, op hun eigen manier, de aandacht vestigen op een maatschappelijk thema. Uiteindelijk zijn de drie beste speeches van Nederland te zien in de finale op NPO 2 in het programma 'Op weg naar Het Lagerhuis'.

De voorondes van de provincie Noord-Holland werden gewonnen door Sara Klok uit 5A met bijgaande V-Rede.

 

Deze website maakt gebruik van cookies

Esprit Scholen neemt uw privacy zeer serieus, daarom maakt espritscholen.nl alleen gebruik gemaakt van functionele cookies om de website goed te laten functioneren. De website gebruikt geen tracking of tracking cookies en toont geen advertenties. Waar het nodig is om gebruik te maken van functionaliteit van derden, wordt zoveel mogelijk gekozen voor een privacy vriendelijke oplossing.