Prijzen op Nationale Filmfestival voor Scholieren

Casper, Sebastiaan en Mundo winnaars Publieksprijs met Hide and Seek

Elk jaar doet het 4e Gymnasium mee met het Nederlands Filmfestival voor Scholieren (NFFS). We zenden vijf films in die op ons eigen filmfestival 'De Avond van de Film' in de prijzen zijn gevallen. Deze worden vertoond op het festival.

Daarnaast volgen de makers van deze films verschillende workshops op de festivaldag. Aan het einde van de dag worden de nominaties en winnaars van het festival bekendgemaakt. De volgende leerlingen zijn in de prijzen gevallen:

  • Rocco en Jesse uit Klas 5 – De Man op het Bankje – Tweede Prijs Animatie Bovenbouw
  • Casper, Sebastiaan en Mundo uit Klas 6 – Hide and Seek – Publieksprijs, Derde Prijs Fictie Bovenbouw.

Voor Rocco en Jesse betekent dit dat ze een dvd en een kaartje voor het animatiefestival Kaboom hebben gewonnen. Casper, Sebastiaan en Mundo mogen met hun film naar het Internationale Filmfestival voor Scholieren in Griekenland! 

Hide and Seek
De man op het bankje

Deze website maakt gebruik van cookies

Esprit Scholen neemt uw privacy zeer serieus, daarom maakt espritscholen.nl alleen gebruik gemaakt van functionele cookies om de website goed te laten functioneren. De website gebruikt geen tracking of tracking cookies en toont geen advertenties. Waar het nodig is om gebruik te maken van functionaliteit van derden, wordt zoveel mogelijk gekozen voor een privacy vriendelijke oplossing.