Medewerkers van het 4e Gymnasium

CODE NAAM DOCENT OVERIGE FUNCTIE MAILADRES
ABDN Nadia el Abdellaoui SK mentor 4A n.elabdellaoui@het4e.nl 
AFEO Othman Afennich WI   o.afennich@het4e.nl
ARTK Katelijne Arts BEVO/FILM   k.arts@het4e.nl
ASTJ Jeroen van Asten KT   j.vanasten@het4e.nl 
AUGLO Lorano Augustuszoon   werkplekbeheerder l.augustuszoon@het4e.nl
AZZKA Karim Azzim   systeembeheerder k.azzim@het4e.nl
BAAHA Habiba Baadoudi   administratie h.baadoudi@het4e.nl
BEAG Gessica Bearzatto NE   g.bearzatto@het4e.nl
BECA Annette Beck WI decaan klas 3 en 4 
mentor 4B
a.beck@het4e.nl
BEEN Marieke Beentjes EC mentor 6 m.beentjes@het4e.nl
BERM Mirjam van den Berg BI mentor 1C m.vandenberg@het4e.nl
BERJ Jeroen Bergamin WI rector
(bovenbouw)
j.bergamin@het4e.nl
BOTA Anna Boterman BEVO   a.boterman@het4e.nl
BOUO Naomi Bouma EN   n.bouma@het4e.nl
DIRJ Jens Dirkse BI   j.dirkse@het4e.nl
DOBA Antoinette Dobbelmann GS conrector
(onderbouw)
a.dobbelmann@het4e.nl
DULC Christiaan den Dulk TH mentor 1B c.dendulk@het4e.nl
EPPM Michelle Epping KT mentor 2C m.epping@het4e.nl
ESSB Bobby van Essen AK coördinator 5 b.vanessen@het4e.nl
FEGW Wenda van Feggelen-Posch WI mentor 2B w.vanfeggelenposch@het4e.nl 
FOIV Vincent Folliet FA mentor 5 v.folliet@het4e.nl
FRAU Ursula Frambach-Finkenstein DU   u.frambach@het4e.nl
FRIWO Wouter Frijlink   conciërge w.frijlink@het4e.nl
GERMA Marit Gerretsen   zorgcoördinator m.gerretsen@het4e.nl
GHIA Adna Ghilazghi EC mentor 5 a.ghilazghi@het4e.nl
GLOL Laura de Glopper KT   l.deglopper@het4e.nl
GOUJ Jaap Goudriaan WI   j.goudriaan@het4e.nl
GRIJO Jos Grimbergen   TOA j.grimbergen@het4e.nl
GRIA Ada Grisel-Bosscha DU vertrouwenspersoon a.grisel@het4e.nl
GROAN Anita de Groot   roostermaker a.degroot@het4e.nl
HAMN Nienke Hamaker NE coördinator 3 n.hamaker@het4e.nl
HARM Marieke 't Hart FA coördinator 1 m.thart@het4e.nl
HERN Evelien Hermans BI mentor 5 e.hermans@het4e.nl
HOGJ Jos Hogenbirk FI   j.hogenbirk@het4e.nl
JANJE Jeske Janssen   mentor huiskamer j.janssen@het4e.nl
JENM Maud Jenje NE mentor 6 m.jenje@het4e.nl
JONLI Liset de Jong   administratie l.dejong@het4e.nl
KELI Ines Keller FA mentor 3A i.keller@het4e.nl
KEND David Kenbeek WI   d.kenbeek@het4e.nl
KOEE Erik Jan Koeman LO mentor 1D e.koeman@het4e.nl
KONM Matthias Konecny EN   m.konecny@het4e.nl
KOON Niels Koopman KT mentor 6 n.koopman@het4e.nl
KOOA Arthur Koot MU   a.koot@het4e.nl
KORM Margot de Kort FA mentor 2E m.dekort@het4e.nl
LOMCH Christianne van Lomm   boekenfonds
mediatheek
c.vanlomm@het4e.nl
MARN Nico Markus GS   n.markus@het4e.nl
SMINDR Daan Minderman FI   d.minderman@het4e.nl
MUNE Erik van Munster NA/ST   e.vanmunster@het4e.nl
NASE Erik Nass NA/ST   e.nass@het4e.nl
NOOJ Joren Nooij SK   j.nooij@het4e.nl 

ORTC

Carolien Orton-Rosier KT   c.orton-rosier@het4e.nl
PELO Roosmarijn Pel NE mentor 3F r.pel@het4e.nl 
PHIS Sonja Philipp DU   s.philipp@het4e.nl
PIEE Emiel Pieterse LO mentor 4E e.pieterse@het4e.nl
PLACA Carla Platje-Stapper   pedagogisch conciërge c.platje@het4e.nl
PREB Bregje Prent GS mentor 2A b.prent@het4e.nl
RAAMO Monique Raaphorst   secretariaat m.raaphorst@het4e.nl
ROOLA Laura de Roo   pedagogisch conciërge l.deroo@het4e.nl
ROLY Lydwin van Rooyen NA/ST mentor 3E l.vanrooyen@het4e.nl
ROSM Maurik Ros AK   m.ros@het4e.nl
RUIJ Joan de Ruijter FI mentor 4D j.deruijter@het4e.nl
SANM Malu Sanders FILM mentor 5 m.sanders@het4e.nl
SAND Dick van Santen EN mentor 5 d.vansanten@het4e.nl
SCHE Esther van der Schoor EN   e.vanderschoor@het4e.nl 
SSCHJO Joop Schwarz FI   j.schwarz@het4e.nl
SIER Rebecca Sier NA   r.sier@het4e.nl 
SIJTO Tom Sijtsma   mediathecaris webbeheerder
cultuurcoördinator
t.sijtsma@het4e.nl
SLUM Marleen Sluijsmans LO mentor 1E m.sluijsmans@het4e.nl
SOMA Annemart Somers GS coördinator 6 a.somers@het4e.nl
STEE Nina van der Steenhoven KT mentor 3B r.vandersteenhoven@het4e.nl
STOW Walter Stortelder WI   w.stortelder@het4e.nl
THIA Anna Thijs FA   a.thijs@het4e.nl
TOOS Sanne Toornstra KT coördinator 4 s.toornstra@het4e.nl
VEEA Anne Veenstra NE coördinator 2 a.veenstra@het4e.nl 
VELR Roelf ter Veld EN mentor 6
vertrouwenspersoon
r.terveld@het4e.nl
VERF Frank Verburg GE mentor 2D f.verburg@het4e.nl 
VERN Jan Verhoeven TH   j.verhoeven@het4e.nl
VLEM Machteld de Vletter NE mentor 6 m.devletter@het4e.nl
VISB Bram Visser NE mentor 1C b.visser@het4e.nl
VONR Ronald Vonhof GE mentor 4C r.vonhof@het4e.nl
WETF Fleur Wetsema KT   f.wetsema@het4e.nl
WIEN Nienke Wieringa BI decaan klas 5 en 6 n.wieringa@het4e.nl
WIJME Mercedes van Wijck   TOA m.vanwijck@het4e.nl
  Fien Willemse   catering f.willemse@het4e.nl
WILE Els Willemsen NE mentor 3C e.willemsen@het4e.nl
WOEB Bas van Woesik AK mentor 1A b.vanwoesik@het4e.nl
ZIJP Pieterjan Zijlstra KT mentor 3D p.zijlstra@het4e.nl