medewerkers

   

CODE NAAM DOCENT OVERIGE FUNCTIE MAILADRES
ABDN Nadia el Abdellaoui SK   n.elabdellaoui@het4e.nl 
ARTK Katelijne Arts BEVO/FILM   k.arts@het4e.nl
ASTJ Jeroen van Asten KT mentor 4C j.vanasten@het4e.nl 
AZZK Karim Azzim   systeembeheerder k.azzim@het4e.nl
BAHA Habiba Baadoudi   administratie h.baadoudi@het4e.nl
BEAG Gessica Bearzatto NE   g.bearzatto@het4e.nl
BECA Annette Beck WI decaan klas 3 en 4 
mentor 3B
a.beck@het4e.nl
BEEN Marieke Beentjes EC   m.beentjes@het4e.nl
BEEMI Mirjam Beerman   activiteiten- en cultuurcoördinator m.beerman@het4e.nl
BERM Mirjam van den Berg BI mentor 2E m.vandenberg@het4e.nl
BERJ Jeroen Bergamin WI rector
(bovenbouw)
j.bergamin@het4e.nl
BOEJ Jonneke Boere SK mentor 4E j.boere@het4e.nl
BOUM Naomi Bouma EN   n.bouma@het4e.nl
CASJ Jori Castricum KT   j.castricum@het4e.nl
DALR Raymond Dalhuisen LO mentor 4F r.dalhuisen@het4e.nl
DIRJ Jens Dirkse BI mentor 5 j.dirkse@het4e.nl
DOBA Antoinette Dobbelmann GS conrector
(onderbouw)
a.dobbelmann@het4e.nl
DULC Christiaan den Dulk TH   c.dendulk@het4e.nl
EISK Katrien Eisenloeffel AK   k.eisenloeffel@het4e.nl
ENNN Nidal Ennali WI   n.ennali@het4e.nl
EPPM Michelle Epping KT coördinator jaarlaag 1 m.epping@het4e.nl
ESSB Bobby van Essen AK zorgcoördinator  b.vanessen@het4e.nl
FABT Tjerk Faber AK   t.faber@het4e.nl
FEGW Wenda van Feggelen-Posch WI mentor 1B w.vanfeggelenposch@het4e.nl 
FOIV Vincent Folliet FA mentor 6 v.folliet@het4e.nl
FRIW Wouter Frijlink   facilitair beheer w.frijlink@het4e.nl
GAJJ Jagdies Gajadhar EC   j.gajadhar@het4e.nl
GERM Marit Gerretsen   schoolpsycholoog m.gerretsen@het4e.nl
EGEVTI Tirza Gevers   coördinator onderwijsondersteuning  
GHIA Adna Ghilazghi EC mentor 6 a.ghilazghi@het4e.nl
GRIJ Jos Grimbergen   TOA j.grimbergen@het4e.nl
GRIA Ada Grisel-Bosscha DU vertrouwenspersoon a.grisel@het4e.nl
GROA Anita de Groot   roostermaker a.degroot@het4e.nl
GROT Toon Groot WI mentor 3A t.groot@het4e.nl
HALM Michiel Halewijn WI   m.halewijn@het4e.nl
HARM Marieke 't Hart FA   m.thart@het4e.nl
HASWA Wafaa Hasan   onderwijsassistent WI w.hasan@het4e.nl
HOFPR Priscilla Hofwijks   administratief medewerker p.hofwijks@het4e.nl
HUYM Marit van Huystee NE   m.vanhuystee@het4e.nl
JENM Maud Jenje NE mentor 5 m.jenje@het4e.nl
JONL Liset de Jong   administratie l.dejong@het4e.nl
KELI Ines Keller FA mentor 4D i.keller@het4e.nl
KEND David Kenbeek WI   d.kenbeek@het4e.nl
KERM Marjolein Kersten KT   m.kersten@het4e.nl
KEUR Roel Keulen KT mentor 1A r.keulen@het4e.nl
KOEE Erik Jan Koeman LO mentor 6 e.koeman@het4e.nl
KONM Matthias Konecny EN   m.konecny@het4e.nl
KOON Niels Koopman KT mentor 5 n.koopman@het4e.nl
KOOA Arthur Koot MU   a.koot@het4e.nl
KORM Margot de Kort FA mentor 1E m.dekort@het4e.nl
LIPP Paul van Lingen NA   p.vanlingen@het4e.nl
LOMC Christianne van Lomm   boekenfonds
medewerker mediatheek
c.vanlomm@het4e.nl
LOOT Thamar van Loon NE   t.vanloon@het4e.nl
MARN Nico Markus GS   n.markus@het4e.nl
MATL Levi Matulessy FILM mentor 1C l.matulessy@het4e.nl
MELRE Remco Melis   werkplekbeheerder r.melis@het4e.nl
MIND Daan Minderman FI mentor 4B d.minderman@het4e.nl
MUNE Erik van Munster NA/ST   e.vanmunster@het4e.nl
NASE Erik Nass NA/ST   e.nass@het4e.nl
PELR Roosmarijn Pel NE coördinator jaarlaag 4 r.pel@het4e.nl 
PHIS Sonja Philipp DU   s.philipp@het4e.nl
PIEE Emiel Pieterse LO   e.pieterse@het4e.nl
STAP Carla Platje-Stapper   hoofd verzuim c.platje@het4e.nl
PREB Bregje Prent GS   b.prent@het4e.nl
RAAO Monique Raaphorst   secretariaat m.raaphorst@het4e.nl
REIM Martijn Reijerkerk BI   m.reijerkerk@het4e.nl
ROOL Laura de Roo   pedagogisch conciërge l.deroo@het4e.nl
ROLY Lydwin van Rooyen NA/ST coördinator jaarlaag 5 l.vanrooyen@het4e.nl
ROSM Maurik Ros AK   m.ros@het4e.nl
RUIJ Joan de Ruijter FI   j.deruijter@het4e.nl
SANM Malu Sanders FILM mentor 6 m.sanders@het4e.nl
SAND Dick van Santen EN mentor 6 d.vansanten@het4e.nl
SCHD Dagmar Schemeth EN   d.schemeth@het4e.nl
SCHJ Joop Schwarz FI   j.schwarz@het4e.nl
SIER Rebecca Sier NA   r.sier@het4e.nl 
SIJT Tom Sijtsma   mediathecaris
webbeheerder
t.sijtsma@het4e.nl
SLUM Marleen Sluijsmans LO coördinator jaarlaag 2 m.sluijsmans@het4e.nl
SOMA Annemart Somers GS coördinator jaarlaag 6 a.somers@het4e.nl
STEE Nina van der Steenhoven KT coördinator jaarlaag 3 r.vandersteenhoven@het4e.nl
STOJ Jelmer Stok NE   j.stok@het4e.nl
THIA Anna Thijs FA mentor 3F a.thijs@het4e.nl
VEEA Anne Veenstra NE mentor 2C a.veenstra@het4e.nl 
VELR Roelf ter Veld EN mentor 5
vertrouwenspersoon
r.terveld@het4e.nl
VERF Frank Verburg GE mentor 1D f.verburg@het4e.nl 
VISB Bram Visser NE mentor 2B b.visser@het4e.nl
VOLD Douwe Volmerink GE mentor 2D d.volmerink@het4e.nl
VONR Ronald Vonhof GE mentor 3C r.vonhof@het4e.nl
WABM Mandra Wabäck BEVO/FILM   m.wabeck@het4e.nl
WATH Heleen van de Water EN mentor 5 h.vandewater@het4e.nl
WETF Fleur Wetsema KT mentor 3E f.wetsema@het4e.nl
WIEN Nienke Wieringa BI decaan klas 5 en 6 n.wieringa@het4e.nl
WIJME Mercedes van Wijck   TOA m.vanwijck@het4e.nl
  Fien Willemse   catering f.willemse@het4e.nl
WITJ Jan-Willem Wit BEVO/FILM   j.wit@het4e.nl
WOEB Bas van Woesik AK mentor 2A b.vanwoesik@het4e.nl
WOUM Machteld van der Wouden KT mentor 3D m.vanderwouden@het4e.nl
ZIJP Pieterjan Zijlstra KT mentor 4A p.zijlstra@het4e.nl

Deze website maakt gebruik van cookies

Esprit Scholen neemt uw privacy zeer serieus daarom maakt espritscholen.nl alleen gebruik van essentiële cookies zonder (herleidbare) persoonsgegevens.