CODE NAAM DOCENT OVERIGE FUNCTIE MAILADRES
ABDN Nadia el Abdellaoui SK   n.elabdellaoui@het4e.nl 
AITS Salaheddine Ait Mouhou WI   s.aitmouhou@het4e.nl
ARTK Katelijne Arts BEVO/FILM   k.arts@het4e.nl
ASTJ Jeroen van Asten KT mentor 3C j.vanasten@het4e.nl 
AUGL Lorano Augustuszoon   werkplekbeheerder l.augustuszoon@het4e.nl
AZZK Karim Azzim   systeembeheerder k.azzim@het4e.nl
BAHA Habiba Baadoudi   administratie h.baadoudi@het4e.nl
BEAG Gessica Bearzatto NE   g.bearzatto@het4e.nl
BECA Annette Beck WI decaan klas 3 en 4 
mentor 4B
a.beck@het4e.nl
BEEN Marieke Beentjes EC   m.beentjes@het4e.nl
BERM Mirjam van den Berg BI mentor 1E m.vandenberg@het4e.nl
BERJ Jeroen Bergamin WI rector
(bovenbouw)
j.bergamin@het4e.nl
BOEJ Jonneke Boere SK mentor 3E j.boere@het4e.nl
BOTA Anna Boterman BEVO   a.boterman@het4e.nl
BOUM Naomi Bouma EN   n.bouma@het4e.nl
DALR Raymond Dalhuisen LO   r.dalhuisen@het4e.nl
DIRJ Jens Dirkse BI mentor 6 j.dirkse@het4e.nl
DOBA Antoinette Dobbelmann GS conrector
(onderbouw)
a.dobbelmann@het4e.nl
DULC Christiaan den Dulk TH   c.dendulk@het4e.nl
ENNN Nidal Ennali WI   n.ennali@het4e.nl
EPPM Michelle Epping KT coördinator 2
mentor 2C
m.epping@het4e.nl
ESSB Bobby van Essen AK coördinator 5 b.vanessen@het4e.nl
FABT Tjerk Faber AK   t.faber@het4e.nl
FEGW Wenda van Feggelen-Posch WI mentor 2B w.vanfeggelenposch@het4e.nl 
FOIV Vincent Folliet FA mentor 5 v.folliet@het4e.nl
FRAU Ursula Frambach-Finkenstein DU   u.frambach@het4e.nl
FRIW Wouter Frijlink   facilitair beheer w.frijlink@het4e.nl
GAJJ Jagdies Gajadhar EC   j.gajadhar@het4e.nl
GERM Marit Gerretsen   zorgcoördinator m.gerretsen@het4e.nl
EGEVTI Tirza Gevers   coördinator onderwijsondersteuning  
GHIA Adna Ghilazghi EC mentor 5 a.ghilazghi@het4e.nl
GLOL Laura de Glopper KT mentor 4A l.deglopper@het4e.nl
GRIJ Jos Grimbergen   TOA j.grimbergen@het4e.nl
GRIA Ada Grisel-Bosscha DU vertrouwenspersoon a.grisel@het4e.nl
GROA Anita de Groot   roostermaker a.degroot@het4e.nl
GROT Toon Groot WI   t.groot@het4e.nl
HARM Marieke 't Hart FA coördinator 4 m.thart@het4e.nl
HERE Evelien Hermans BI mentor 5 e.hermans@het4e.nl
JENM Maud Jenje NE mentor 6 m.jenje@het4e.nl
JONB Barbara Jonckheer FILM   b.jonckheer@het4e.nl
JONL Liset de Jong   administratie l.dejong@het4e.nl
KELI Ines Keller FA mentor 3D i.keller@het4e.nl
KEND David Kenbeek WI   d.kenbeek@het4e.nl
KEUR Roel Keulen KT   r.keulen@het4e.nl
KIST Stefan van der Kist NE mentor 3F s.vanderkist@het4e.nl
KOEE Erik Jan Koeman LO mentor 5 e.koeman@het4e.nl
KONM Matthias Konecny EN   m.konecny@het4e.nl
KOON Niels Koopman KT mentor 6 n.koopman@het4e.nl
KOOA Arthur Koot MU   a.koot@het4e.nl
KORM Margot de Kort FA mentor 2E m.dekort@het4e.nl
LOMC Christianne van Lomm   boekenfonds
mediatheek
c.vanlomm@het4e.nl
MARN Nico Markus GS   n.markus@het4e.nl
MATL Levi Matulessy FILM   l.matulessy@het4e.nl
MIND Daan Minderman FI mentor 3B d.minderman@het4e.nl
MUNE Erik van Munster NA/ST   e.vanmunster@het4e.nl
NASE Erik Nass NA/ST   e.nass@het4e.nl
PELR Roosmarijn Pel NE coördinator 3 r.pel@het4e.nl 
PHIS Sonja Philipp DU   s.philipp@het4e.nl
PIEE Emiel Pieterse LO   e.pieterse@het4e.nl
STAP Carla Platje-Stapper   pedagogisch conciërge c.platje@het4e.nl
PREB Bregje Prent GS   b.prent@het4e.nl
RAAM Marc van Raalte WI   m.vanraalte@het4e.nl
RAAO Monique Raaphorst   secretariaat m.raaphorst@het4e.nl
REIM Martijn Reijerkerk BI   m.reijerkerk@het4e.nl
ROOL Laura de Roo   pedagogisch conciërge l.deroo@het4e.nl
ROLY Lydwin van Rooyen NA/ST mentor 2A l.vanrooyen@het4e.nl
ROSM Maurik Ros AK   m.ros@het4e.nl
RUIJ Joan de Ruijter FI   j.deruijter@het4e.nl
SANM Malu Sanders FILM   m.sanders@het4e.nl
SAND Dick van Santen EN mentor 5 d.vansanten@het4e.nl
SCHJ Joop Schwarz FI mentor 4D j.schwarz@het4e.nl
SIER Rebecca Sier NA   r.sier@het4e.nl 
SIJT Tom Sijtsma   mediathecaris webbeheerder
cultuurcoördinator
t.sijtsma@het4e.nl
SLUM Marleen Sluijsmans LO coördinator 1 m.sluijsmans@het4e.nl
SOMA Annemart Somers GS coördinator 6 a.somers@het4e.nl
STEE Nina van der Steenhoven KT mentor 1D r.vandersteenhoven@het4e.nl
TAIJ Jazzy Taihuttu FILM   j.taihuttu@het4e.nl
THIA Anna Thijs FA mentor 4F a.thijs@het4e.nl
VEEA Anne Veenstra NE mentor 1C a.veenstra@het4e.nl 
VELR Roelf ter Veld EN mentor 6
vertrouwenspersoon
r.terveld@het4e.nl
VERF Frank Verburg GE mentor 2D f.verburg@het4e.nl 
VERN Jan Verhoeven TH   j.verhoeven@het4e.nl
VISB Bram Visser NE mentor 1B b.visser@het4e.nl
VOLD Douwe Volmerink GE   d.volmerink@het4e.nl
VONR Ronald Vonhof GE mentor 4C r.vonhof@het4e.nl
WATH Heleen van de Water EN   h.vandewater@het4e.nl
WETF Fleur Wetsema KT mentor 4E f.wetsema@het4e.nl
WIEN Nienke Wieringa BI decaan klas 5 en 6 n.wieringa@het4e.nl
WIJME Mercedes van Wijck   TOA m.vanwijck@het4e.nl
  Fien Willemse   catering f.willemse@het4e.nl
WILE Els Willemsen NE mentor 6 e.willemsen@het4e.nl
WOEB Bas van Woesik AK mentor 1A b.vanwoesik@het4e.nl
WOUM Machteld van der Wouden KT   m.vanderwouden@het4e.nl
ZIJP Pieterjan Zijlstra KT mentor 3A p.zijlstra@het4e.nl