Internationale filmprijs voor w̵r̸u̴s̷b̶u̵u̴h̴w̷h̵s̸h̵h̷w̶u̵w̵

?

Op zaterdag 20 april mochten Noris Rameckers en Jesse Wilbert de tweede prijs in ontvangst nemen tijdens het 11th International Filmfestival Plasencia Encorto (Spanje). 

Zij kregen deze prijs in de categorie 'algemeen' voor de film w̵r̸u̴s̷b̶u̵u̴h̴w̷h̵s̸h̵h̷w̶u̵w̵ . De film viel eerder in de prijzen tijdens het Nationaal Filmfestival voor Scholieren (NFFS).
Kijk de film hier online.

Deze website maakt gebruik van cookies

Esprit Scholen neemt uw privacy zeer serieus, daarom maakt espritscholen.nl alleen gebruik van functionele cookies om de website goed te laten functioneren. De website gebruikt geen tracking of tracking cookies en toont geen advertenties. Waar het nodig is om gebruik te maken van functionaliteit van derden, wordt zoveel mogelijk gekozen voor een privacy vriendelijke oplossing.