Het 4e Gymnasium maakt starten in klas 3 mogelijk

Ook in 2024/ '25

Ook in het schooljaar 2024/'25 biedt het 4e Gymnasium de mogelijkheid om in leerjaar 3 te beginnen met een gymnasiumopleiding. Het is daarbij voor leerlingen niet nodig om inhaalwerk in de zomervakantie te doen. Een overgangsbewijs naar 3VWO is voldoende om in te kunnen stromen.

Sinds afgelopen jaar heeft het 4e Gymnasium een programma ontwikkeld voor leerlingen die later in hun schoolloopbaan de keuze maken voor een gymnasiumopleiding. Dit maakt het gymnasiumdiploma toegankelijk voor een grotere groep leerlingen. Er is plaats voor twaalf leerlingen. 

Het 4e Gymnasium is een school waar intelligente en leergierige kinderen uit alle bevolkingsgroepen worden uitgedaagd om zich breed te ontwikkelen. De school is gevestigd in een modern gebouw in de Houthavens.

Voor meer informatie:
Jeroen Bergamin, rector
j.bergamin@het4egymnasium.nl

Deze website maakt gebruik van cookies

Esprit Scholen neemt uw privacy zeer serieus, daarom maakt espritscholen.nl alleen gebruik van functionele cookies om de website goed te laten functioneren. De website gebruikt geen tracking of tracking cookies en toont geen advertenties. Waar het nodig is om gebruik te maken van functionaliteit van derden, wordt zoveel mogelijk gekozen voor een privacy vriendelijke oplossing.