Medewerkers van het 4e Gymnasium

CODE NAAM DOCENT OVERIGE FUNCTIE MAILADRES
ABDN Nadia el Abdellaoui SK   n.elabdellaoui@het4e.nl 
AERT Sven Aerts WI mentor 6 s.aerts@het4e.nl
ARTK Katelijne Arts BEVO/FILM   k.arts@het4e.nl
ASTJ Jeroen van Asten KT   j.vanasten@het4e.nl 
AUGLO Lorano Augustuszoon   werkplekbeheerder l.augustuszoon@het4e.nl
AZZKA Karim Azzim   systeembeheerder k.azzim@het4e.nl
BAAHA Habiba Baadoudi   administratie h.baadoudi@het4e.nl
BECA Annette Beck WI decaan onderbouw 
mentor 3B
a.beck@het4e.nl
BEEN Marieke Beentjes EC mentor 5/6 m.beentjes@het4e.nl
BERE Elvira van den Berg KT   e.vandenberg@het4e.nl
BERM Mirjam van den Berg BI   m.vandenberg@het4e.nl
BERJ Jeroen Bergamin WI conrector midden-
en bovenbouw
j.bergamin@het4e.nl
BOTA Anna Boterman BEVO   a.boterman@het4e.nl
BOUO Naomi Bouma EN   n.bouma@het4e.nl
DIJB Bas Dijt EN   b.dijt@het4e.nl
DIRJ Jens Dirkse BI   j.dirkse@het4e.nl
DOBA Antoinette Dobbelmann GS conrector
onderbouw
a.dobbelmann@het4e.nl
DULC Christiaan den Dulk TH mentor 2B c.dendulk@het4e.nl
ELDM Mario Elderkamp AK   m.elderkamp@het4e.nl
EPPM Michelle Epping KT mentor 1C m.epping@het4e.nl
ESSB Bobby van Essen AK zorgcoördinator
coördinator 5
b.vanessen@het4e.nl
FEGW Wenda van Feggelen-Posch WI mentor 1B w.vanfeggelenposch@het4e.nl 
FOIV Vincent Folliet FA mentor 5/6 v.folliet@het4e.nl
FRAU Ursula Frambach-Finkenstein DU mentor 3A u.frambach@het4e.nl
FRIWO Wouter Frijlink   conciërge w.frijlink@het4e.nl
GERMA Marit Gerretsen   mentor huiskamer m.gerretsen@het4e.nl
GHIA Adna Ghilazghi EC mentor 5/6 a.ghilazghi@het4e.nl
GLEV Evert Glebbeek ST   e.glebbeek@het4e.nl 
GLOL Laura de Glopper KT mentor 2A l.deglopper@het4e.nl
GOUJ Jaap Goudriaan WI   j.goudriaan@het4e.nl
GRIJO Jos Grimbergen   TOA j.grimbergen@het4e.nl
GRIA Ada Grisel-Bosscha DU vertrouwenspersoon a.grisel@het4e.nl
GROAN Anita de Groot   roostermaker a.degroot@het4e.nl
HAMN Nienke Hamaker NE coördinator 4 n.hamaker@het4e.nl
HARM Marieke 't Hart FA coördinator 1 m.thart@het4e.nl
HERN Evelien Hermans BI mentor 5/6 e.hermans@het4e.nl
HOGJ Jos Hogenbirk FI projectcoördinator j.hogenbirk@het4e.nl
JANJE Jeske Janssen   mentor huiskamer j.janssen@het4e.nl
JENM Maud Jenje NE mentor 5/6 m.jenje@het4e.nl
JONLI Liset de Jong   administratie l.dejong@het4e.nl
KELI Ines Keller FA mentor 4A i.keller@het4e.nl
KEND David Kenbeek WI   d.kenbeek@het4e.nl
KISI Ilan Kisch WI   i.kisch@het4e.nl
KOEE Erik Jan Koeman LO mentor 2D e.koeman@het4e.nl
KONM Matthias Konecny EN mentor 3D m.konecny@het4e.nl
KOON Niels Koopman KT mentor 5/6 n.koopman@het4e.nl
KOOA Arthur Koot MU   a.koot@het4e.nl
KORM Margot de Kort FA mentor 1E m.dekort@het4e.nl
LOMCH Christianne van Lomm   boekenfonds
mediatheek
c.vanlomm@het4e.nl
MARN Nico Markus GS mentor 3E n.markus@het4e.nl
MULH Hetty Mulder   rector h.mulder@het4e.nl
MUNE Erik van Munster NA/ST mentor 5/6 e.vanmunster@het4e.nl
NASE Erik Nass NA/ST mentor 5/6 e.nass@het4e.nl
NOOJ Joren Nooij SK mentor 4D j.nooij@het4e.nl 

ORTC

Carolien Orton-Rosier KT   c.orton-rosier@het4e.nl
PASE Edgar Pasma KT   e.pasma@het4e.nl
PELO Roosmarijn Pel NE mentor 2C r.pel@het4e.nl 
PHIS Sonja Philipp DU   s.philipp@het4e.nl
PIEE Emiel Pieterse LO mentor 5/6 e.pieterse@het4e.nl
PLACA Carla Platje-Stapper   conciërge c.platje@het4e.nl
PREB Bregje Prent GS mentor 1A b.prent@het4e.nl
RAAM Marc van Raalte WI   m.vanraalte@het4e.nl
RAAMO Monique Raaphorst   secretariaat m.raaphorst@het4e.nl
ROOLA Laura de Roo   pedagogisch conciërge l.deroo@het4e.nl
ROLY Lydwin van Rooyen NA/ST mentor 4E l.vanrooyen@het4e.nl
ROSM Maurik Ros AK   m.ros@het4e.nl
RUIJ Joan de Ruijter FI   j.deruijter@het4e.nl
SANM Malu Sanders FILM mentor 5/6 m.sanders@het4e.nl
SAND Dick van Santen EN mentor 5/6 d.vansanten@het4e.nl
SCHE Esther van der Schoor EN   e.vanderschoor@het4e.nl 
SIER Rebecca Sier NA   r.sier@het4e.nl 
SIJTO Tom Sijtsma   mediathecaris webbeheerder
cultuurcoördinator
t.sijtsma@het4e.nl
SLUM Marleen Sluijsmans LO mentor 2E m.sluijsmans@het4e.nl
SOMA Annemart Somers GS coördinator 6 a.somers@het4e.nl
SPIF Fenne Spiekermann WI   f.spiekermann@het4e.nl
STEE Nina van der Steenhoven KT mentor 4B r.vandersteenhoven@het4e.nl
TERG Gerard Terburg KT   g.terburg@het4e.nl
THIA Anna Thijs FA   a.thijs@het4e.nl
TOOS Sanne Toornstra KT coördinator 3 s.toornstra@het4e.nl
VEEA Anne Veenstra NE coördinator 2 a.veenstra@het4e.nl 
VELR Roelf ter Veld EN mentor 5/6
vertrouwenspersoon
r.terveld@het4e.nl
VERF Frank Verburg GE mentor 1D f.verburg@het4e.nl 
VERN Jan Verhoeven TH mentor 3A j.verhoeven@het4e.nl
VLEM Machteld de Vletter NE mentor 5/6 m.devletter@het4e.nl
VISB Bram Visser NE   b.visser@het4e.nl
VONR Ronald Vonhof GE mentor 3C r.vonhof@het4e.nl
VOSF Fred Voss FILM   f.voss@het4e.nl
WIEN Nienke Wieringa BI decaan bovenbouw n.wieringa@het4e.nl
WIJME Mercedes van Wijck   TOA m.vanwijck@het4e.nl
  Fien Willemse   catering f.willemse@het4e.nl
WILE Els Willemsen NE mentor 4C e.willemsen@het4e.nl
WOEB Bas van Woesik AK mentor 2F b.vanwoesik@het4e.nl
ZEEE Esben Zeegers BI   e.zeegers@het4e.nl
ZIJP Pieterjan Zijlstra KT   p.zijlstra@het4e.nl