Medewerkers van het 4e Gymnasium

CODE   NAAM DOCENT OVERIGE FUNCTIE MAILADRES
ABDN   Nadia el Abdellaoui SK   n.elabdellaoui@het4e.nl 
AERT   Sven Aerts WI mentor 5 en 6 s.aerts@het4e.nl
ARTK   Katelijne Arts BEVO/FILM   k.arts@het4e.nl
ASTJ   Jeroen van Asten KT   j.vanasten@het4e.nl 
AUGLO   Lorano Augustuszoon   werkplekbeheerder l.augustuszoon@het4e.nl
AZZKA   Karim Azzim   systeembeheerder k.azzim@het4e.nl
BAAHA   Habiba Baadoudi   administratie h.baadoudi@het4e.nl
BECA   Annette Beck WI decaan onderbouw 
mentor 4B
a.beck@het4e.nl
BEEN   Marieke Beentjes EC mentor 5 en 6 m.beentjes@het4e.nl
BERJ   Jeroen Bergamin WI afdelingsleider midden-
en bovenbouw
j.bergamin@het4e.nl
BOTA   Anna Boterman BEVO   a.boterman@het4e.nl
BOUO   Naomi Bouma EN   n.bouma@het4e.nl
DIRJ   Jens Dirkse BI mentor 2C j.dirkse@het4e.nl
DOBA   Antoinette Dobbelmann GS afdelingsleider
onderbouw
a.dobbelmann@het4e.nl
DULC   Christiaan den Dulk DR mentor 1B c.dendulk@het4e.nl
EPPM   Michelle Epping KT mentor 2A m.epping@het4e.nl
ESSB   Bobby van Essen AK zorgcoördinator
coördinator 5
b.vanessen@het4e.nl
FEGW   Wenda van Feggelen-Posch WI   w.vanfeggelenposch@het4e.nl 
FOIV   Vincent Folliet FA mentor 5 v.folliet@het4e.nl
FRAU   Ursula Frambach-Finkenstein DU mentor 4A u.frambach@het4e.nl
FRIWO   Wouter Frijlink   conciërge w.frijlink@het4e.nl
GERM   Marit Gerretsen   mentor huiskamer m.gerretsen@het4e.nl
GHIA   Adna Ghilazghi EC mentor 5 en 6 a.ghilazghi@het4e.nl
GLEV   Evert Glebbeek ST   e.glebbeek@het4e.nl 
GLOL   Laura de Glopper KT mentor 1A l.deglopper@het4e.nl
GOOL   Rosa Van Gool KT   r.vangool@het4e.nl 
GRIJO   Jos Grimbergen   TOA j.grimbergen@het4e.nl
GRIA   Ada Grisel-Bosscha DU vertrouwenspersoon a.grisel@het4e.nl
GROAN   Anita de Groot   roostermaker a.degroot@het4e.nl
HAMN   Nienke Hamaker NE coördinator 3 n.hamaker@het4e.nl
HARM   Marieke 't Hart FA coördinator 1 m.thart@het4e.nl
HERN   Evelien Hermans BI mentor 5 en 6 e.hermans@het4e.nl
HOGJ   Jos Hogenbirk FI projectcoördinator j.hogenbirk@het4e.nl
HUIM   Marit van Huystee NE   m.vanhuystee@het4e.nl 
    Jeske Janssen   mentor huiskamer j.janssen@het4e.nl 
JENM   Maud Jenje NE mentor 5 en 6 m.jenje@het4e.nl
JONLI   Liset de Jong   administratie l.dejong@het4e.nl
KELI   Ines Keller FA mentor 3C i.keller@het4e.nl
KEND   David Kenbeek WI   d.kenbeek@het4e.nl
KISI   Ilan Kisch WI   i.kisch@het4e.nl
KOEE   Erik Jan Koeman LO mentor 1D e.koeman@het4e.nl
KONM   Matthias Konecny EN mentor 2E m.konecny@het4e.nl
KOON   Niels Koopman KT mentor 6 n.koopman@het4e.nl
KOOA   Arthur Koot MU   a.koot@het4e.nl
KOSS   Simone Koster FA   s.koster@het4e.nl 
LOMCH   Christianne van Lomm   boekenfonds
mediatheek
c.vanlomm@het4e.nl
MARN   Nico Markus GS   n.markus@het4e.nl
MIEA   Arjan Miedema BI   a.miedema@het4e.nl
MULH   Hetty Mulder   rector h.mulder@het4e.nl
MUNE   Erik van Munster NA/ST   e.vanmunster@het4e.nl
NASE   Erik Nass NA/ST   e.nass@het4e.nl
NIEM   Meta Niesing FA mentor 6 m.niesing@het4e.nl
NIEP   Patrick Nieuwenhuyse KT mentor 5 en 6 p.nieuwenhuyse@het4e.nl
NOOJ   Joren Nooij SK mentor 3D j.nooij@het4e.nl 

ORTC

  Carolien Orton-Rosier KT   c.orton-rosier@het4e.nl
PELO   Roosmarijn Pel NE mentor 1C r.pel@het4e.nl 
PHIS   Sonja Philipp DU   s.philipp@het4e.nl
PIEE   Emiel Pieterse LO mentor 5 en 6 e.pieterse@het4e.nl
PLACA   Carla Platje-Stapper   conciërge c.platje@het4e.nl
PREB   Bregje Prent GS mentor 2D b.prent@het4e.nl
RAAM   Marc van Raalte WI   m.vanraalte@het4e.nl
RAAMO   Monique Raaphorst   secretariaat m.raaphorst@het4e.nl
ROOLA   Laura de Roo   pedagogisch conciërge l.deroo@het4e.nl
ROLY   Lydwin van Rooyen NA/ST mentor 3E l.vanrooyen@het4e.nl
ROSM   Maurik Ros AK mentor 4E m.ros@het4e.nl
RUIJ   Joan de Ruijter FI mentor 3E j.deruijter@het4e.nl
SANM   Malu Sanders FILM   m.sanders@het4e.nl
SAND   Dick van Santen EN mentor 5 en 6 d.vansanten@het4e.nl
SCHE   Esther van der Schoor EN   e.vanderschoor@het4e.nl 
SIER   Rebecca Sier NA   r.sier@het4e.nl 
SIJTO   Tom Sijtsma   mediathecaris webbeheerder
cultuurcoördinator
t.sijtsma@het4e.nl
SLUM   Marleen Sluijsmans LO mentor 4C m.sluijsmans@het4e.nl
SOMA   Annemart Somers GS coördinator 6 a.somers@het4e.nl
STEE   Nina van der Steenhoven KT mentor 3B r.vandersteenhoven@het4e.nl
TOOS   Sanne Toornstra KT coördinator 4 s.toornstra@het4e.nl
VEEA   Anne Veenstra NE coördinator 2 a.veenstra@het4e.nl 
VELR   Roelf ter Veld EN mentor 1E r.terveld@het4e.nl
VERF   Frank Verburg GE mentor 4D f.verburg@het4e.nl 
VERN   Jan Verhoeven DR   j.verhoeven@het4e.nl
VLEM   Machteld de Vletter NE   m.devletter@het4e.nl
WAGR   René Wagenaar WI mentor 3A r.wagenaar@het4e.nl
WIEN   Nienke Wieringa BI decaan bovenbouw n.wieringa@het4e.nl
WIJME   Mercedes van Wijck   TOA m.vanwijck@het4e.nl
    Fien Willemse   catering f.willemse@het4e.nl
WILE   Els Willemsen NE mentor 2B e.willemsen@het4e.nl
WOEB   Bas van Woesik AK mentor 1F b.vanwoesik@het4e.nl