Prijzen op Filmfestival

1e prijs én de publieksprijs voor Jesse Wilbers en Noris Rameckers!

Op 9 oktober werden tijdens het Nationaal Filmfestival voor Scholieren (NFFS) de prijswinnende films bekend gemaakt voor 2023.

Voor dit festival zijn 130 films ingezonden, gemaakt door leerlingen van 32 scholen uit het hele land. Het 4e Gymnasium viel daarbij flink in de prijzen.

De 1e prijs in de categorie 1 minuut bovenbouw én de publieksprijs ging naar Jesse Wilbers en Noris Rameckers voor hun film w̵r̸u̴s̷b̶u̵u̴h̴w̷h̵s̸h̵h̷w̶u̵w̵! Onderdeel van de prijs was een bezoek aan het 26e Olympia International Film Festival for children & young people in Pyros. Een week lang films kijken en maken samen met jongeren uit andere Europese landen! Oud-docent Nico Markus, die het vak film ooit naar het 4e Gymnasium bracht, was er bij.

Daarnaast won Katja van Kleffens de 2e prijs in de categorie animatie bovenbouw met Voor niets gaat de zon op.

Een 2e prijs non fictie ging naar Charlotte de Keijser voor haar film Papa is er niet

Alle winnaars: van harte gefeliciteerd!

 

 

 

Deze website maakt gebruik van cookies

Esprit Scholen neemt uw privacy zeer serieus, daarom maakt espritscholen.nl alleen gebruik van functionele cookies om de website goed te laten functioneren. De website gebruikt geen tracking of tracking cookies en toont geen advertenties. Waar het nodig is om gebruik te maken van functionaliteit van derden, wordt zoveel mogelijk gekozen voor een privacy vriendelijke oplossing.