Het 4e Gymnasium maakt starten in klas 3 mogelijk

vanaf komend schooljaar (2023-2024)

Het 4e Gymnasium in Amsterdam heeft een programma ontwikkeld waardoor het nu ook mogelijk is om in leerjaar 3 te beginnen met de gymnasiumopleiding. Het is daarbij voor leerlingen niet nodig om inhaalwerk in de zomervakantie te doen.

Deze mogelijkheid is bedoeld voor leerlingen die later in hun schoolloopbaan de keuze maken voor een gymnasiumopleiding. Dit maakt het gymnasiumdiploma toegankelijk voor een grotere groep leerlingen. 

Het 4e Gymnasium biedt deze gelegenheid vanaf komend schooljaar (2023-2024). Er is plaats voor twaalf leerlingen. 

Het 4e Gymnasium is een school waar intelligente en leergierige kinderen uit alle bevolkingsgroepen worden uitgedaagd om zich breed te ontwikkelen. De school is gevestigd in een modern gebouw in de Houthavens.

Voor meer informatie:
Jeroen Bergamin, rector
j.bergamin@het4egymnasium.nl

Deze website maakt gebruik van cookies

Esprit Scholen neemt uw privacy zeer serieus, daarom maakt espritscholen.nl alleen gebruik van functionele cookies om de website goed te laten functioneren. De website gebruikt geen tracking of tracking cookies en toont geen advertenties. Waar het nodig is om gebruik te maken van functionaliteit van derden, wordt zoveel mogelijk gekozen voor een privacy vriendelijke oplossing.