WINNAARS FOTOWEDSTRIJD ROMEREIS 2023

               

De winnaars van de Rome Fotowedstrijd 2023 zijn bekend! In de categorieën La Strada, Architettura en Bianco e Nero waren er duidelijke winnaars. In de categorie Storia zijn er 3 foto's geëindigd met precies evenveel stemmen. Bekijk hieronder de winnende foto's. Winnaars gefeliciteerd! Jullie foto's worden professioneel afgedrukt en ingelijst en voor de komende 2 jaren geëxposeerd. Hou je mail in de gaten voor een uitnodiging voor de onthulling! 

Deelnemers bedankt voor jullie foto's. Stemmers dank voor jullie kritische oordeel!

Mandra & Erik

La Strada

Architettura

Bianco e Nero

Storia

Storia

Storia

Deze website maakt gebruik van cookies

Esprit Scholen neemt uw privacy zeer serieus, daarom maakt espritscholen.nl alleen gebruik van functionele cookies om de website goed te laten functioneren. De website gebruikt geen tracking of tracking cookies en toont geen advertenties. Waar het nodig is om gebruik te maken van functionaliteit van derden, wordt zoveel mogelijk gekozen voor een privacy vriendelijke oplossing.